okul 2

Anaokulumuz

placeholder image

Yaş Grubu

Okulumuzda yıl boyunca 2-6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim verilmektedir. Öğrencilerimizin eğitim alacakları sınıfların tespiti doğum yılları, doğdukları aylar ve gelişim düzeyleri göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

saglik

Sağlık

Öğrencilerimizin genel sağlık durumları günlük olarak okul yönetimi ve öğretmenleri tarafından izlenir. Gün içinde rahatsızlanan öğrencilerimizin ailelerine gecikmeden bilgi verilir. Öğrencilerimize velilerinin bilgisi ve yazılı onayı olmadan hiçbir şekilde ilaç verilemez.
Okulumuzda belirli aralıklarla “NANO Teknoloji” ile dezenfeksiyon işlemi uygulanmaktadır.
Okullarımızda kapalı devre kamera sistemi bulunmakta ve genel merkez tarafından takip edilmektedir.

placeholder image

Eğitim Saatleri

Okulumuz hafta içi sabah 7:45, akşam 18:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

guvenlik

Güvenlik

Öğrencilerimizin küçük kazalar sonucu zarar görmemeleri adına “PARK ZON Çocuk Güvenlik Sistemleri” tarafından oluşabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak okulumuz koruma altına alınmıştır.

placeholder image

Beslenme

Menülerimiz çocukların günlük kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak beslenme uzmanlarının kontrolünde hazırlanır ve okulumuzun mutfağında günlük olarak yapılır.
Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı şeklinde öğrencilerimize sunulur. Öğrencilerimiz öğünlerini yaş grubuna uygun sofra düzeninde ve sofra kuralları çerçevesinde öğretmenleri eşliğinde tamamlarlar. Yemek menüleri aylık olarak veli-iletişim uygulaması üzerinden velilerimizle paylaşılır.

servis

Servis

Okullarımızda servis uygulaması bulunmaktadır.
Sektörünün öncülerinden olan servis firmamız okulumuz ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. Servislerimizde mutlaka profesyonel hostes bulunması ve kemerli koltuk kullanımı zorunludur. 

İletişim

Küçük Çamlıca Mah.
Şeker Kaya Sok. No:2/1 34696
Üsküdar / İstanbul
Tel: 0 216 492 29 29
GSM: 0 533 700 07 07