Çalışma Saatleri 07:45 - 18:30

Robotik Kodlama
ve Algoritmik Düşünme

Okulumuzda planlanan eğitimlerimiz 4,5 yaş ve üzeri yaş gruplarını kapsamaktadır. Eğitim programımız; okul öncesi öğretmenleri, psikologlar ve bilgisayar mühendisleri tarafından oluşturulmuştur.

Neden Okulumuzda Kodlama Eğitimi?
• Kodlama eğitimi öğrencilerimize; matematik, bilim, problem çözme, takım çalışması, proje bazlı düşünme, yaratıcı sanatlar ve daha pek çok alanda beceri kazandırıyor. Öğrencilerimiz her şeyden önce algoritmik ve tasarım odaklı düşünebilmeyi keşfediyor.
• Programlama öğrenmek aslında yeni bir dil öğrenmek gibidir. Uzmanlara göre de ne kadar erken yaşta başlanırsa öğrenmesi o kadar kolay olur.
• Çamlıca Mazeret Yok Farklı Çocuk Anaokulu olarak teknolojiyi takip eden bir kurumuz ve tüm eğitim alan öğrencilerimize eğitim sertifikalarımızı sunmaktayız.
• Bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik alanlarındaki öngörülen yeni işlerin yüzde 60’ı bilgisayarla ilişkili olacağı öngörülmektedir.
• Kod yazma çiftçilikten hukuka, inşaattan tıbba kadar her endüstride kullanılabilir.
• Kodlama aynı zamanda en yeni liberal sanatlardandır. Liberal sanatlar, insanları hayata hazırlamak ve öğrencilere etraflarındaki dünyayı daha iyi anlamaları konusunda yardım etmek üzere tasarlanıyor. Kodlama ise dijitalleşen hayatta dünyadaki olup biteni anlama adına giderek daha kıymetli hale gelecek bir alandır.

5e27fd5b33877

İletişim

Küçük Çamlıca Mah.
Şeker Kaya Sok. No:2/1 34696
Üsküdar / İstanbul
Tel: 0 216 492 29 29
GSM: 0 533 700 07 07